Producenci
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia, wysyłka

 

1)      W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy. W przypadku wybrania formy "za pobraniem"  od razu przechodzimy do realizacji zamówienia.

Jeżeli w opisie danego towaru na stronach internetowych Sklepu nie podano innego terminu realizacji zamówienia wówczas wynosi on maksymalnie 5 dni roboczych (dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy). Przez termin realizacji rozumie się termin pomiędzy zawarciem umowy sprzedaży (otrzymaniem przez Klienta oświadczenia Sprzedawcy o przyjęciu oferty) a dokonaniem wysyłki zamówionych towarów.

        Staramy się, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Większość paczek realizujemy tego samego dnia lub do 2 dni roboczych. Zdarzają się sytuacje niezależne od nas, gdy potrzebujemy dłuższego czasu (stąd 5 dni roboczych, regulaminowych) Jeśli zamówienie ma być pilne prosimy o taką informację. Postaramy się przyspieszyć realizację lub poinformujemy o braku takiej możliwości.

 

2)      Termin dostarczenia zamówionych towarów do Klienta jest liczony od dnia dokonania wysyłki i wynosi:

 

a)      dla INPOST - 2  dni robocze  *

b)       dla odbioru osobistego w: P.P.H.U. „IWELTO PREMIUM” Tomasz Grzywacz z siedzibą w Bogucin 116,  21-080 Garbów, w  godzinach pracy:  pon.-pt: 8:00-17:00; sobota: 9:00-13:00

 

*  https://inpost.pl/regulaminy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium